KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636709

nr 1363 6709

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stuga. Olja på duk, 21x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

fredag 4 december 2020
kl 05:21:22